Oto Ekspertizi çok önemli bir iştir. Bu işi herkesin yaptığı günümüzde, iyi ile kötünün ayrımı, cebinizin menfaati için çok önemlidir. 2. el bir araç neden alınır?
● Bütçe 2. el araca müsait olduğu için
● Lüks sınıf bir aracı daha uygun fiyata alabilmek için
Her iki ihtiyaçta da maddiyat önemsenmektedir. Bunun için de 2. el araç tercihi yapılmaktadır. Fakat gerçek anlamda kontrol edilmeden alınan araçlarda, sonradan çok büyük sorunlar çıkabilmektedir. Araç sürekli masraf çıkarabilmektedir. Böylelikle ucuza gelmesini istediğiniz aracınız daha da pahalıya mal olabilmektedir. Peki, bu durumda 2. el araç almak hatalı mıdır? Hayır, elbette değildir. Fakat 2. el araç alırken, Dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktaların başında da ” Oto Ekspertizi ” gelmektedir.
Eğer 2. el bir araç alacaksanız, mutlaka bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Tepebaşı Oto Ekspertiz olarak;
●  Kaporta Ekspertiz
●  Boya Ekspertiz
●  Motor Ekspertiz
●  Mekanik Ekspertiz
●  Tramer Sorgulama
● 5664 Sorgulama Testi
●  İç Ekspertiz
●  Dış Ekspertiz
● Dosya Sorgulama
● OBD Beyin Testi
● Fren Testi
● Süspansiyon Testi
● Yanal Kayma Testi
● Dinamometre Ü;zerinde Yol Testi
● Dinamometre Üzerinde Şanzıman Testi
● Dinamometre Üzerinde Tork, Beygir, İvmelenme Ölçümü
● Şanzıman OBD Beyin Testi
gibi işlemlerimizle, almak istediğiniz aracınızı en iyi şekilde inceleyebilmekteyiz. Bizi aradığınızda, aracın olduğu yere gelip, aracınızı kontrol ederiz. Aracın yaşı ve kullanıcı sayısı gibi verileri alırız. Sonrasında da size bir reçete yazarız. Araç için kontrol edilmesini gerekli gördüğümüz yerleri size bildiririz: Siz bizim tavsiyemize göre ya da kendi tercihinize göre, hizmet listemizden istediğiniz kontrolleri seçebilirsiniz. Bu işlemler için uzun bir zamana gerek duymayız. Tepebaşı Oto Ekspertiz olarak işimizi yerinde ve hızlı bir şekilde yapar, size gerekli raporu o anda sunabiliriz. Bu raporları ayrıca detaylı bir döküm halinde size ulaştırırız. Siz de alacağımız araç hakkındaki tüm bilgilere ulaşmış olursunuz. Böylelikle yapacağınız pazarlık için gerçek verileriniz de oluşmuş olur. Siz aracı daha ucuza alma şansını yakalarsınız ya da almayı düşündüğünüz aracı almaktan vazgeçersiniz.
Araçların Geçmişini Biz Araştırırız!
Araçların içini ve dışını, yapılışından itibaren geçirdikleri her bir anı biz sorgularız. Bu bizim İşimiz. Bunun için ” Milli Eğitim Bakanlığı”ndan onaylı ” Ustalık Belgesi ” almış, yılların tecrübesiyle çalışmakta olan profesyonel bir kadro ile çalışmaktayız. Siz arayın, biz gelelim. Sorun var ise bunu, yerinde görelim ve size bilgi verelim. Tepebaşı Oto Ekspertiz olarak size bilginin zenginliğini sunmak için varız.

Tepebaşı Oto Ekspertiz