Detaylı Raporlama ve Sonuç

Eskişehir ekspertiz servisi, motor performans testi, arıza tespiti, boya kaporta testi, süspansiyon testi, alt kontrol testi, yanal kayma ve fren testinden sonra tüm bu testlerinden sonra ortaya çıkan sonucunda araç sahibine yazılı bir rapor halinde ifade etmektedir. Aracınızı güvenerek alıp satabileceğinize dair detaylı Motor performans test sonucunu, Arıza tespit cihaz sonucunu, Boya kaporta test sonucunu, Alt mekanizma tespit sonucunu, fren sistemine ait sonucu, yanal kayma test sonucunu detaylı bir rapor halinde yazılı olarak siz değerli müşterilerimize verilir. Çıkan tüm bu sonuçlar raporlar halinde imzalı kaşeli bir şekilde sizlere sunulur. Odunpazarı ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir. Eskişehir Computest olarak misyonumuz ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Sürekli büyüyen firmamız size farklı olanaklar sunmaya devam ederek sektöründe birinci sıraya oturmayı hedeflemektedir.

Eskişehir Computest dünya standartlarında olan makina parkurumuz ile detaylı ekspertiz raporu çıkartıyoruz. Almak istediğiniz aracı fren test, süspansiyon test, yanal kayma ve yanal kayma testi, testlerine tabii tutuyoruz. Bu testlere tabii olan aracın sonrasında kaporta boya şanzıman motor ve şasenin durumunu kontrol ediyoruz. Ülkemizde değer kaybına sebep olan Kaporta boya bölümünün ne durumda olduğunu bilmemek sonrasında ciddi maddi zararlara sebep olabilir. Eskişehir Computest ile cebinizde rahat kafanızda.

Daha önceden orijinal boyası hasar görmüş ve yeniden boyanmış bir kaporta, aksamının araç satışında değer kaybına sebep olabileceğini biliyor muydunuz? Örneğin tavanı fabrika boyası olmayıp sonradan boyanan bir otomobilin orijinal fabrika boyası ile arasında ciddi anlamda değer kaybı yaşanır. Maddi kayıplar bir yana frenlerinde problem olan bir araç frenesnasında sağa veya sola çekmeler yapabilir. 2.ci el olarak yeni aldığınız aracınızın frenlerinde olabilecek bir problem ile bir kazaya karışabilir can ve mal kaybına kendinizin dışında sebep olabilirsiniz. Yeni alacağınız aracın her şeyini bilmek size tedbir ve önlem aldıracaktır. Kötü bir sürpriz ile karşılaşmak kim ister ki? Fren test cihazımız ile aracın frenlerinin ne durumda olduğunu tespit ediyoruz. Tabiri caizse araçların bel kemiği olan şaselerdeki 0,5mm’lik bir bozukluk bile aracın bütün yürür aksamını etkiler. Daha önceden işlem görmüş bir şase hiçbir zaman orijinal gibi olmaz. Aileniz ve sevdikleriniz ile bineceğiniz bir araçta şase büyük bir önem taşır. Trafik kazasında ortadan ikiye bölünmüş araçları görmüş ve duymuşsunuzdur. Aynı durumla karşılaşmamak için Eskişehir Computest’te şase kontrolü yaptırabilir güvenle aracınıza binebilirsiniz. Otomotiv sektöründe 17 yılı aşkın süredir tecrübesi bulunan Eskişehir Computest olarak sektördeki boşluğu fark edip çalışmalara başlamış tecrübesi ve son teknoloji ithal makine parkuru ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Oto Ekspertiz motoru yorgun uzun kilometreler yapmış bir araç size masraf çıkartabilir. Maddi ve manevi sizi üzebilir. Araç beyninde olabilecek bir arızayı tespit etmemiz sizin menfaatinize olacaktır. İkinci el araç almak isteyen müşterilerimiz Eskişehir Computest de verdiğimiz rapor ile gönül rahatlığı ile aracınızı alabilir ve satabilirsiniz.

Aracın gerçek kimliği ile yüzleşmek genel durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak alan ve satan için kolaylık olacaktır. İkinci el araç pazarında birçok hile mevcut. Bu hileleri görüp duymuşsunuzdur. Son kullanıcı mantığı ile çalışan Eskişehir Computest garantili oto ekspertiz raporu çıkarır.

Otomobil kaza yapmış değişen parçası var boyanan parçaları var diye tabiki çöpe atılması gerekmez onarılarak kullanılıcaktır. Çizikleri varsa boyanacak, ezik ve göçükleri varsa düzelip boyanacak bunlar doğaldır. Önemli olan aracın ana hatları düzgün olması şaseleri, podyoları, bagaj havuzu, kapı içleri, motor içi işlem gördü ise kullanımı etkilicek eklentiler var ise veya iki üç araba birleştirilip görsel olarak sağlam bir araç meydana geldi ise; kısacası ağır hasarlı araç alıp kullanmak sürüş ve güvenlik yönünden sakıncalıdır ve kimse böyle bir arabayı bilmeden alıp kandırılmak istemez. Hatasız, boyasız veya bir kaç parçası boyanmış araç ile değişen parçaları olan araç fiyatları aynı olmaz. hatasız, boyazsız ve kazasız diye araç alıp sonradan sorun yaşamanızı istemeyiz. Sürüş güvenliği de olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu sayede hem canınız hem paranız korunuyor. Sadece kaza, değişen ve boyanan parçaları haricinde sürüş güvenliğinizi etkileyen 100’den fazla nokta gözden geçirilir. Motor performans testi, Fren testi, Amortisör testi, Yanal kayma testi ön düzen kontrolü alıcağınız aracın herhangi bir masrafı varmı? Varsa bunlar ne kadar ücret onarılabilir sizlere aktarıyoruz, aracınızı tanıyarak guvenli sürüş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Önceden önlemini almak varken neden işi şansa bırakalım!

Eskişehir Computest servisi de sadece ikinci el araç ekspertiz hizmeti vererek kısa zamanda aracınızı ekspertiz ediyoruz. Hem zaman, hem de uygun ücret işlemini gercekleştiriyoruz. Tamamen bilgisayardan çıkan sonuçları bir dosya halinde size rapor ediyoruz. Aracınızı tanıyarak güvenli sürüş yapmanıza yardımcı oluyoruz.