Alt Kontrol Testi

Eskişehir Oto Ekspertiz servisinin ekspertiz hizmetinin beşinci adımı alt kontrol testidir. Aracın liftle kaldırılarak, daha önce çarpma ya da sürtünme sonucu oluşmuş hasar varsa görsel olarak tespit edilir. Aracın ön takımlarında bir zedelenme ya da hasar varsa bu kontrol sırasında ortaya çıkar. Aracın yağ ve egzoz kaçaklarıyla ilgili problemleri varsa bu sorunlar tespit edilir ve ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçilir. Eskişehir Oto Ekspertiz alt kontrol testi; Motor kayışları kontrol, Direksiyon kutusu, El fren halatları, Yakıt depo kaçak kontrolü, Diferansiyel kontrol, şanzıman kontrol, Motor yağ sızdırmazlık, Diferansiyel ve transmisyon mili kontrolleri, Arazi şanzuman kontrolü, Ön takım kontrol, Salıncak burçları rotiller akslar, Rot kolu kontrolleri, Radyatör ve fan kontrolleri, Egzoz kontrolünden oluşmaktadır. Otomobilin Aracın alt kısmı görsel olarak incelenir. ve kamerayla incelenir.Aracın alttan bir darbeye maruz kalıp kalmadığı ön takımında bir problem olup olmadığı kontrol edilir. Otomobilin varsa yağ ve egzoz kaçakları tespit edilir ilerde oluşabilecek sorunlar için alıcılar uyarılır.

Eskişehir Oto Ekspertiz sayesinde alacağınız aracın çürük mü, kazalı mı, pert mi, masraflı mı olup olmadığını ve bunlar gibi soruların hepsini yanıt vermektedir.. Test sonuçlarında ki raporlara göre aracı alıp almayacağınızı açık şekilde ifade ediyor. Pişman olmamanız için elinden geleni yapıyor. Otomobil almadan önce, uluslararası kalite ödüllerine sahip profesyonel ekipmanlarla ve ekiple aracın, motor durumu, kaporta durumu, boya durumu, elektrik elektronik donanımları kontrol edilir. Eskişehir Oto Ekspertiz, son teknolojiye sahip donanım ve ekipmanlarla, özellikle ikinci el otomobillerin kaza ya da arıza durumlarını kontrol ve test ederek, kapsamlı “oto ekspertiz raporu” hazırlayan, bölgesinin öne çıkan Oto Check up Merkezi’dir. Eskişehir Oto Ekspertiz, bir çok aracın oto test ve ekspertiz çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Eskişehir Oto Ekspertiz, konusunda deneyimli ve yetenekli personeli ile, sürekli yenilenen profesyonel anlayışıyla bölgede önemli hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Test aşamalarında kullandığımız tüm cihazlar tse, iso, tüv, ce belgelidir. Servisler tuv, Türk Akreditasyona, ıso ve gerekli tüm kalite standartlarına sahiptir. Hizmet veren personelimiz konusunda gerekli tüm sertifikalara sahiptirler Eskişehir Oto Ekspertiz araç ticareti , oto alım satım, araç tamiri ya da aracılık hizmetleri vermez. Odaklandığı hizmet, sadece araç ekspertizidir. Sadece araç ekspertiz hizmeti verir, raporlama yapar, test ve muayene eder. Eskişehir Oto Ekspertiz çoğu zaman şu soruların karşılığını bulmak amacıyla çalışır. Araç hangi özelliklere sahiptir? Araçta anlatılanın dışında bir arıza var mı? Araç içindekilerin güvenliğini tehlikeye sokabilecek risk taşımakta mıdır? Bu arabanın barındırdığı ekstra özellikler, konfor fonksiyonları ve ayrıntılı detaylar açısından tam olarak işlevli midir? Bu araba estetik olarak tam ve kusursuz mudur? Bu araba yasal mercilerde borçsuz mudur? Bu araba sahibinin ceza veya borçları nedeniyle herhangi bir alıkonulmaya muhatap mıdır? Eskişehir Oto Ekspertiz size aracın ne durumda olduğunu detaylı bir biçimde anlatıyor. Böylece müşterisinin gözdesi olmayı başaran marka, ikinci el otomobil alacakların ilk durak noktalarından birisi oluyor. Bu imkanlarını araştırma ve geliştirme ile destekleyen Eskişehir Oto Ekspertiz, sektörün gelişimine katkıda bulunuyor.

Eskişehir Oto Ekspertiz, tarafsızlık ilkesine bağlı kalarak araç kontrolünün zorluklarını müşterisine yansıtmadan oto ekspertiz ve gerektiğinde fren test, süspansiyon test çözümlerini gerçekleştiriyor. Eskişehir Oto Ekspertiz, oto sorgulama, oto kontrol ve ön muayene gibi profesyonel hizmetleriyle ikinci el otomobil alacak kişilerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Tüm koşullar düşünülerek tasarlanmış olan bekleme salonları ile şubelerine gelen müşterilerini yüksek kaliteli standartlarda ağırlıyor. İkinci el otomobil almak için aracı kontrole getiren kişilerin tüm ihtiyaçları ve gereksinimleri tek bir çatı altında karşılanabiliyor. Eskişehir Oto Ekspertiz gerçekleştirdiği araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde daima gelişime açık olduğunu ortaya koyan Eskişehir Oto Ekspertiz, ikinci el otomobil almak için otomobili kontrole getiren herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor.